Loader

Zabezpečení vozů mechanickým systémem

Mechanické zabezpečení spolehlivě ochrání váš vůz, protože blokuje systém řazení ve zpětné poloze, čímž zabraňuje s vozidlem odjet. Tento systém je použitelný pro většinu osobních a užitkových vozů i s automatickou převodovkou. Výhodou mechanického zabezpečení je, že nelze deaktivovat, je nenápadné, bezhlučné a nezávislé na autobaterii nebo jiných funkcí vozidla.

Pro tento druh zabezpečení požíváme bezpečností zámky od firmy Defenlok, které splňují trezorové zkoušky 3 stupně čili mají největší odolnost a bezpečnost

Služba Cena
Montáž a zámek dle specifikace objednaného druhu

Zabezpečení vozů alarmem

Alarm je všeobecné označení pro elektronické zabezpečení vozu pomocí nárazových, náklonových a pohybových detektorů, kdy se při vyhodnocení jisté nevyžádané situace spustí poplach. V současné době existuje nespočet profesionálních autoalarmů a lze si je přímo objednat jako součást výbavy.

My provádíme montáž autoalarmu od firmy Jablotron, se kterou máme skvělé zkušenosti, co se týče spolehlivosti a kvality. Na přání zákazníků jsme schopni provést montáž i jiného zabezpečovacího zařízení.

Služba Cena
Montáž a alarm dle specifikace objednaného druhu
 
  • František Sobotka

    Máte zájem o naše servisní služby a potřebujete odbornou pomoc našich techniků? Neváhejte se na mě obrátit.

    Telefon: 603 589 538 / Mail: sobotka@lipex-plus.cz

Copyright 2016. All rights reserved.

Vytvořeno Ace IT s.r.o. / SEO a internetový marketing