Loader

Společnost VARI vytváří hodnotné produkty, které dlouhé roky slouží a přitom si udržují stále zajímavou tržní cenu. Přinášejí nová technická řešení, dobrou funkčnost a snaží se o maximální kompatibilitu a dlouhou dostupnost náhradních dílů.

Zahradní stoje VARI jsou funkční a promyšlené stroje, které díky své cenové i výkonné kategorii přinášejí řadu prvků oproti srovnatelným konkurenčním strojům. Díky tomu si získaly důvěru u všech zákazníků.

 

BUBNOVÉ SEKAČKY

Bubnové sekačky neboli diskové sekačky jsou skvělým pomocníkem pro sečení vysoké trávy. Bubnové sekačky VARI se vyznačují robustností, vysokou spolehlivostí, bezpečností, stabilitou, skvělou ergonomií a výkonem nejen na rovině, ale i ve svažitém terénu.

SEKAČKY SE SBĚREM

Tyto benzínové rotační sekačky jsou určeny pro sečení okrasných trávníků kolem domu, chat a chalup. Kde jistě využijete sekačku, která vám rovnou sebere čerstvě posečenou trávu do koše.

KŘOVINOŘEZY

Křovinořezy jsou výborným pomocníkem na zahradu či sadu, kde vám pomohou posekat trávu na místech ve kterých nejde použít pojezdovou sekačku. Jich výhodou je především snadná obsluha, velký výkon a díky zádovým popruhům i lehkost.

MULČOVAČE, VYŽÍVAČE

Mulčovače a vyžínače křovin jsou určené pro údržbu nepravidelně sečených ploch. Díky speciální konstrukci se tráva seká na maličkaté kousíčky, které se nemusí shrabovat a zůstanou ležet na strništi jako zelené hnojivo. Tyto stroje jsou skvělé pro svou robustnost, kompaktní konstrukci a snadnou ovladatelnost.

MULTIFUNKČNÍ NOSIČE

Multifunkční nosiče jsou pomocníkem pro náročné uživatele. K tomuto stroji se dají připevnit nástavce pro různé druhy práce. Nosič využijete tedy v mnoha směrech pro:

  • Úklid a odhrnování sněhu
  • Likvidaci vysoké trávy
  • Zametání zpevněných ploch
  • Obrácení a nahrabování sena
  • A mnohé další

STAVEBNICOVÝ SESTÉM VARI

Srdcem stavebnicového systému je pohonná jednotka s motorem, řídítky a automatickou odstředivou spojkou. Zákazník si může vybrat převodovou skříň a motor a sestavit si svůj vlastní stoj podle požadavků.

ROTAVÁTORY

Rotavátor je ideálním pomocníkem pro všechny zahrádkáře a pěstitele.  Využijete ho v nakypření půdy či setí a sázení záhonů.

TLAKOVÉ MYČKY

Elektrické tlakové myčky VARI se vyznačují velkou kvalitou a vysokým výkonem. Jsou ideální pro mytí podlah, teras, příjezdových cest, fasád, obkladů a mnohé další.

ŠTĚPKOVAČE A DRTIČE

Štěpkovače a drtiče jsou oblíbeným strojem pro zbavení se zahradního odpadu, jako jsou například silné větve.

ZAMETACÍ KARTÁČE

Zametací kartáče jsou určeny k celoroční údržbě zpevněných ploch, ekologicky odstraňují plevel či jiné nečistoty a jsou vhodné i pro zimní údržbu. Využije je jistě každý, ať už obecní komunál, technické služby tak majitelé firemních areálů.

PILY NA DŘEVO

Elektrické pily VARI jsou vybaveny silným motorem, které lze využít i pro přípravu palivového dřeva.

ŠTÍPAČE DŘEVA

Štípače dřeva mají horizontální nebo vertikální provedení. Štípačky se skládají z robustního rámu, elektromotoru, čerpadla, pístu, štípacího klínu a ovládacích prvků pro maximální bezpečnost provozu. Jsou vhodné pro pravidelnou přípravu palivového dřeva, kde si už se sekerou nevystačíme.

 

  • Petra Košková

    Máte zájem o naše zahradní a motorové stroje? Potřebujete s výběrem poradit? Neváhejte mě kontaktovat a vybereme spolu ideální zařízení přímo vám na míru.

    Telefon: +420 603 589 544 / Mail: koskova@lipex-plus.cz

Copyright 2016. All rights reserved.

Vytvořeno Ace IT s.r.o. / SEO a internetový marketing