Loader

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ HONDA

Originální příslušenství Honda je skvělou volbou, jak individualizovat váš vůz a jak jeho vzhled či vybavení přizpůsobit vašim osobním požadavkům. Příslušenství je navrhováno podle nejnovějších trendů a vyráběno nejmodernějšími technologiemi. Veškeré jeho prvky jsou testovány společně s vozem, pro které jsou určeny.

Seznamy originálního příslušenství pro jednotlivé modely Honda včetně jejich cen (bez ceny montážních prací na vozidlo) naleznete na webových stránkách www.honda-access.com.

Máte-li zájem o objednání a nákup libovolného příslušenství, obraťte se prosím vždy na Vašeho dealera Honda.

 

ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY HONDA

Originální náhradní díly Honda jsou díly, které jsou zcela totožné s těmi, které výrobce používá při montáži vašeho vozu ve výrobním závodě. Jsou navrhovány a vyráběny podle náročných standardů společnosti Honda s maximálními nároky na kvalitu, spolehlivost, bezpečnost, dlouhou životnost a šetrnost k životnímu prostředí. Při jejich montáži se můžete spolehnout na to, že jsou dokonale v souladu se všemi komponenty vozidla.

Na současném trhu se vyskytuje mnoho neoriginálních náhradních dílů podbízejících se svojí nízkou cenou. Ta je však většinou vykoupena nižší přesností výroby, použitím levnějších materiálů, menší životností, či všeobecně nízkou kvalitou. Použití neznačkových dílů, jako například brzdových destiček, ohrožuje nejen bezpečnost posádky vozidla, ale je i rizikem pro ostatní účastníky provozu.

Logistika a dodávky náhradních dílů patří k nejrychlejším a nejkvalitnějším mezi automobilovými výrobci. Díly jsou Vám k dispozici prostřednictvím sítě autorizovaných dealerů Hondy. Pokud není díl skladem u dealera, je objednán a doručen nočním rozvozem z regionálního skladu Hondy, umístěného ve Vídni. Takto dodávané díly jsou k dispozici do 24 hodin a jedná se průměrně o 75% všech objednaných dílů. Zbytek je dodán z centrálního evropského skladu Honda Europe Gent v Belgii do 48 hodin. 

  • Petra Košková

    Máte zájem o naše zahradní a motorové stroje? Potřebujete s výběrem poradit? Neváhejte mě kontaktovat a vybereme spolu ideální zařízení přímo vám na míru.

    Telefon: +420 603 589 544 / Mail: koskova@lipex-plus.cz

Copyright 2016. All rights reserved.

Vytvořeno Ace IT s.r.o. / SEO a internetový marketing